Teamwerk voor Managers

Maak kennis met Belbin en leer hoe jij je team kan versterken

Als directeur, manager, teamleider, afdelingsleider of coördinator geef je dagelijks leiding aan een team professionals. Met collega managers werk je samen om de gestelde organisatiedoelen te bereiken. Maar welke talenten hebben de leden van je team? Hoe kun je die verder ontwikkelen en benutten bij het samenwerken. Hoe en waar kun je de samenwerking verbeteren? En welke stijl van leidinggeven past het beste bij jou?
Belbin voor Managers helpt je te ontdekken hoe je team is samengesteld. Welke kwaliteiten zijn aanwezig, waar ligt de kracht en waar liggen de valkuilen? Wat heeft je team nodig om nóg beter te functioneren?

Deze training geeft je inzicht in je eigen rol en in die anderen. Dat geeft energie en nieuwe mogelijkheden!

Voor wie is deze training bedoeld?

Deze training is  bestemd voor iedereen die leiding moet geven aan een team. Tijdens de training leer je jezelf beter kennen en werk je concreet aan de wijze waarop je je eigen kwaliteiten in interactie met je team beter kunt benutten.

Wat leer je in deze 1-daagse training?

  • Je krijgt inzicht in je eigen persoonlijke teamrollen, en daarmee ook in je natuurlijke manier van leiding geven.
  • Je ontdekt hoe je de Belbin NL Teamroltest® kunt gebruiken om inzicht te krijgen in de kwaliteiten van je teamleden en in  de sterkten en mogelijkheden van het team..
  • Je ontdekt en oefent hoe je je eigen teamrollen doeltreffend en praktisch kunt inzetten om je team succesvol te laten functioneren.
  • Je krijgt inzicht in hoe je de teamrol-talenten van je medewerkers verder kunt ontwikkelen en professionaliseren.
  • Je leert vaardig en  bewust omgaan met de diverse karakters van je teamleden..

Voorafgaand aan de training laten we je een Belbin NL Teamroltest® maken.

Praktische informatie

  • Deze training geven wij op vastgestelde data én op aanvraag voor groepen uit één organisatie.
  • De training duurt één volle dag. Desgewenst één dag van 09.30 tot 17.00 uur of tijdens twee dagen, verdeeld over twee gelijke dagdelen, in overleg met de deelnemers.
  • Het minimum aantal deelnemers is 4 en het maximum is 12 personen. Groter kan in overleg.

Deelnemen als groep

  • Bij 4 of meer deelnemers uit één organisatie is de training exclusief voor jullie. Tot en met 6 personen € 2.495,- en 7e deelnemer e.v. € 395,- per persoon.
  • Inclusief de officiële Belbin NL Teamroltest® t.w. van € 65,- per persoon.
  • Locatiekeuze in overleg met de deelnemers uit deze organisatie.
  • Kiest de groep voor onze trainingslocatie, dan zijn koffie en thee, fris, een zoet tussendoortje en een nette lunch inbegrepen.
  • Kiest de groep voor een training in eigen huis of voor een eigen, alternatieve locatie en regelt men alles zelf dan geven we 10% korting.

Individueel deelnemen op vastgestelde data

  • De kosten bedragen € 480,- per deelnemer ex btw.
  • Inclusief de Belbin NL Teamroltest® t.w. van € 65,-
  • Op onze trainingslocatie
  • Koffie en thee, fris, een zoet tussendoortje en een nette lunch zijn inbegrepen.

Over onze locatie

Onze thuisbasis is Tilburg, in gebouw Station 88, op loopafstand van NS Station Tilburg Centraal. (Betaald) parkeren is vlakbij mogelijk.

 

Actuele trainingsdata open trainingen

Wil je meer informatie over deze training of je daarvoor aanmelden?

Laat dan hier je gegevens achter. We nemen zo snel mogelijk contact met je op om de mogelijkheden te bespreken.

Schrijf je hier in voor de Teamrol Academie nieuwsbrief. Je kunt je ieder moment uitschrijven